NATIONAL - ADMISSION CELL

ADMISSION CELL

SANDIP UNIVERSITY ADMISSION CELL

Mr. Pramod Karole (Mumbai Office)
OSD
Email: pramod.karole@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9322226111

Mr. Dnyandeo D. Shinde
Director (Admissions)
Email: diradmission@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9545453228


Mr. Pratik Pagare
Business Development Executive
Email: pratik.pagare@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9607966454

Mr. Mahesh Patil
Business Development Executive
Email: mahesh.patil@sandipuniversity.edu.in
Mob: 7030947640

SCHOOL OF ENGINEERING AND TECHNOLOGY

First Year

Dr. Sachin M. Munde
Email: sachin.mundhe@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8007806419

Dr. Mahendra D. Shinde
Email: mahendra.shinde@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9420600626


Mechanical Engineering

Prof. Bhushan M. Dusane
Email: bhushan.dusane@sandipuniversity.edu.in
Mob: 7770059739

Mr. Dinesh Satpute
Email: dinesh.satpute@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9975276460


Dr. Amol Lokhande
Email: amol.lokhande@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9421077972

Mr. Gokul Mahajan
Email: gokul.mahajan@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9960172419


Civil Engineering

Ms. Harshita Ambre
Email: harshita.ambre@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9422554891

Mr. Gaurav Desai
Email: gaurav.desai@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9960912276


Ms. Swati Patil
Email: swati.patil@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9766164717


Aerospace Engineering

Prof.Dr. M Suresh Kumar
Email: suresh.mortha@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9011036205

Mr. Siva Prasad
Email: shiva.uppu@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9290303037


Mr.Akshay Gajanan Gharat
Email: akshay.gharat@sandipuniversity.edu.in
Mob: 7021070312

Mr.Vivek Raj C
Email: vivek.chinnaiyan@sandipuniversity.edu.in
Mob: 6379791017


Electrical Engineering

Prof. Sachin P. Kakde
Email: sachin.kakde@sandipuniversity.edu.in
Mob: 88888330578

Prof. Kishor C. Muley
Email: kishor.muley@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9766312637

SCHOOL OF COMPUTER SCIENCES AND ENGINEERING

Dr. Sajidullah S. Khan
Email: sajidullah.khan@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9823173361

Mr.Umesh Pawar
Email: umesh.pawar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9545453260

Mr. Shailesh Gahane
Email: shailesh.gahane@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8624013925


Mrs.Apurva Bhavsar
Email: apurva.bhavsar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8275070629

Mrs. Snehal. S. Kshatriya
Email: snehal.kshatriya@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9021357732

Mrs.Nisha Patil
Email: nisha.patil@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9422760609


Mr. Sanjeev Shukla
Email: sanjeev.shukla@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9822511477

SCHOOL OF LAW

Dr. Bhavana Kadu
Email: bhavana.kadu@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9168645534

Ganeshappa Deshmane
Email: ganeshppa.deshmane@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9764691544


Rakhee Poonawalla
Email: dhanaji.jadhav@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9307285867

Mr. Ganesh Gadekar
Email: rakhee.poonawalla@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9922872494


Anuja Nehe
Email: anuja.nehe@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9403576802

Bonny Ghosh
Email: bonny.ghosh@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9158886001

SCHOOL OF FASHION AND BEAUTY COSMETOLOGY

Ms Rajashtree Vyayhare
Email: rajashree.vyavahare@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9421394033

Ms Pushpa Naik
Email: pushpa.naik@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8888830487

SCHOOL OF PHARMACEUTICAL SCIENCE

Dr. V. S. Gulecha
Email:deanpharmacy@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8554916001

Dr. A. G. Zalte
Email:amar.zalte@sandipuniversity.edu.in
Mob: 9921948789


Mr. S. A. Jadhav
Email:sujit.jadhav@sandipuniversity.edu.in
Mob : 7977951045

Mr. S. P. Ahire
Email: shubham.ahire@sandipuniversity.edu.in
Mob: 7020148767

SCHOOL OF SCIENCE

Chemistry

Mr. Mohd. Junaid
Email: mohd.junaid@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9730069626

Physics

Mr. M. Laxman
Email: laxman@sandipuniversity.edu.in
Mob : 7447447180

Mrs. Vandana Chitodkar

Mr. M. Laxman
Email: vandana.chitodkar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 7588816576


Biology/Microbiology

Dr. Namita Raytekar
Email: namita.raytekar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9860689896

Dr. Nissar Reshi
Email: nissar.reshi@sandipuniversity.edu.in
Mob : 7411564637


Life Science

Dr. Anup Deshpande
Email: anup.deshpande@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8007306311

Chemistry

Dr. Tushar Kshirsagar
Email: tushar.kshirsagar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9970116414

SCHOOL OF COMMERCE AND MANAGEMENT STUDIES

MBA/BBA

Dr.Sachin Mahale
Email: sachin.mahale@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9767403456

Dr.Jafar Khan
Email: zafar.khan@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9372749539

Mr.Harish Kumar Padmanabhan
Email: harish.padmanabhan@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9657216445


Shubhra Johri
Email:shubhra.johri@sandipuniversity.edu.in
Mob :7798700694

Mr.Pradeep Sonar
Email: pradeep.sonar@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9665353322

Mr.Vinodkumar Pathade
Email: vinodkumar.pathade@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9975627161


Mr.Harish Kalan
Email:harish.kalan@sandipuniversity.edu.in
Mob :9689812323

Suvarna Kute
Email: suvarna.kute@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8623006056


Commerce

Prof. Shreneek R. Achaliya
Email: shreneek.achaliya@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8275254804

Mr.Jayraj Javheri
Email: jayraj.javheri@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9823583080


SCHOOL OF SOCIAL SCIENCES

Prof. Ashoo Gupta Khan
Email: ashoo@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9545453268

Prof. Prashant D. Sakhare
Email: prashant.sakhare@sandipuniversity.edu.in
Mob : 8888554005

Dr. Chandramani Bhalerao
Email: chandramani.bhalerao@sandipuniversity.edu.in
Mob : 9657501701

google FaceBook twitter نحوه انجام بازی انفجار کرش بهترین سایت شرط بندی و پیش بینی فوتبال ایرانی سایت پیش بینی فوتبال معتبر پرشین بت معرفی سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبال آدرس جدید سایت شرط بندی بت فوروارد فارسی سایت شرط بندی ولف بت میلاد حاتمی لینک ورود به ادرس جدید سایت abt90 با مدیریت ساشا سبحانی سایت پویان مختاری یا سایت شرط بندی حضرات سایت abt90 ساشا سبحانی میلاد حاتمی سایت بازی انفجار پابلو بت علیشمس سایت hotbet دنیا جهانبخت آموزش بازی انفجار آنلاین آدرس سایت abt90 ساشا سبحانی سایت شرط بندی takbet لینک آدرس جدید سایت شرط بندی wolfbet با مدیریت میلاد حاتمی آدرس سایت شرط بندی جت بت سایت پیش بینی فوتبال بت فا ثبت نام و ورود به سایت چیتا بت از این لینک نیلی افشار لینک سایت حضرات بت پویان مختاری سایت هات بت دنیا جهانبخت لینک سایت سنگین بت حصین ابلیس سایت ای بی تی 90 ساشا سبحانی لیست بهترین سایت های شرط بندی ایرانی به همراه معرفی آن ها hivanews اطلاع رسانی های دنیای شرط بندی اطلاع رسانی های دنیای شرط بندی سایت بازی انفجار تتلو tatal bet سایت شرط بندی تتل بت tatalbet سایت شرط بندی امیر تتلو tatalbet